ТОВ «Стіл Ворк»
we are experts in welding
Колективний член Академії гірничих наук України
Головна » Новини » КОМПАНІЯ СТІЛ ВОРК УСПІШНО ПРОЙШЛА ДРУГИЙ НАГЛЯДОВИЙ АУДИТ

КОМПАНІЯ СТІЛ ВОРК УСПІШНО ПРОЙШЛА ДРУГИЙ НАГЛЯДОВИЙ АУДИТ

Офіційним представництвом концерну TÜV SÜD в Україні, 11-12 жовтня 2017 року на підприємстві ТОВ СТІЛ ВОРК був успішно проведений другий наглядовий аудит систем менеджменту якості та промислової безпеки і здоров'я відповідно до вимог міжнародних стандартів ISO 9001:2008 та OHSAS 18001:2007.

Аудит показав, що система менеджменту є ефективними і результативними.

У 2018 році ТОВ "СТІЛ ВОРК" планує впровадження вимог нової версії стандарту ISO 9001:2015 і ре-сертифікацію Системи менеджменту якості (СМК).

Стандарт ISO 9001 — реальний інструмент управління бізнесом в набагато більшою мірою, ніж просто стандарт на СМК.

Зміни в стандарті ISO 9001:2015 вимагають враховувати фактори, які впливають на стратегічний розвиток організації, її здатність керувати якістю і досягати цільових результатів.

Мова йде про прямому або непрямому впливі зовнішніх сил — законодавчих, технологічних, соціокультурних, економічних, які діють на глобальному, національному або локальному ринку. А також про фактори внутрішнього середовища організації, її цінності, культуру, знання, ресурси і результати діяльності.

Розуміння дії факторів оточення організації, регулярний моніторинг змін середовища дозволяє вчасно оцінити ризики і превентивно знизити їх.

Такий підхід робить систему якості більш гнучкою до поточних і майбутніх змін середовища.

Стандарт ISO 9001 містить здорові принципи ведення бізнесу, які, будучи впровадженими, допомагають організації вдосконалити її процеси і знизити ризики.