ТОВ «Стіл Ворк»
we are experts in welding
Колективний член Академії гірничих наук України
Головна » Новини » Компанія ТОВ «Стіл Ворк» прийняла участь у провідній міжнародній спеціалізованій виставці «SCHWEISSEN & SCHNEIDEN»

Компанія ТОВ «Стіл Ворк» прийняла участь у провідній міжнародній спеціалізованій виставці «SCHWEISSEN & SCHNEIDEN»

Компанія ТОВ "Стіл Ворк" прийняла участь у провідній міжнародній спеціалізованій виставці "SCHWEISSEN & SCHNEIDEN" ("Зварювання та різання"), що у 18-й раз пройшла з 16 по 21 вересня 2013 р., Німеччина, м. Ессен.

З 16 по 21 вересня 2013 року в м. Ессен (Німеччина) пройшла найбільша міжнародна виставка по зварюванню «SCHWEISSEN & SCHNEIDEN», на якій були представлені досягнення в галузі зварювання всіх провідних фірм-виробників зварювального обладнання, а також організацій, що займаються розробкою технологій зварювання та споріднених процесів.

Основні сектора SCHWEISSEN & SCHNEIDEN: зварювальні технології, автоматика, забезпечення якості, безпека, адгезійне зв'язування.

Виставка SCHWEISSEN & SCHNEIDEN, яка в 2013 вже подолала 60-річний рубіж своєї історії, стала виставкою №1 у світі. За кількісними та якісними показниками провідна світова виставка в Ессені стала подією загальногалузевого масштабу. Чи йде мова про технології, агрегати, машини, матеріали або установки, - широта і глибина пропозицій так само багатоликі, як і насиченість інноваціями та інтернаціональність виставки. Більше 1000 експонентів із понад 40 країн продемонстрували свої новаторські розробки, в тому числі безліч світових новинок.

Виставка SCHWEISSEN & SCHNEIDEN 2013 виявилася дуже цікавою, насиченою подіями і пройшла дуже швидко. Стенд компанії відвідала велика кількість фахівців гірничодобувної та металургійної промисловості.