ТОВ «Стіл Ворк»
we are experts in welding
Колективний член Академії гірничих наук України
Головна » Новини » Конференція «Сучасні проблеми металургії, технології зварювання і наплавлення сталей і кольорових металів»

Конференція «Сучасні проблеми металургії, технології зварювання і наплавлення сталей і кольорових металів»

Фахівці компанії «Стіл Ворк» взяли участь у науково-технічній конференції «Сучасні проблеми металургії, технології зварювання і наплавлення сталей і кольорових металів», яка відбулася 25-26 жовтня в м. Києві. Організаторами конференції виступили ІЕЗ ім. Є. О. Патона та Товариство зварників України, з якими наша компанія має багаторічний досвід співпраці. Доповідь фахівців компанії «Стіл Ворк» стосувалася виробництва наплавлених біметалевих листів для захисту обладнання різного призначення від абразивного зносу.

Крім того, увазі учасників конференції було представлено інноваційний проект створення ротора ексгаустера з суцільнозварним робочим колесом. Протягом чотирьох останніх десятиліть пріоритетним напрямком у вдосконаленні 2-х поточних тягодуттєвих машин є розробка схем роторів з суцільнозварний конструкцією зубчастого центрального диска і цільними робочими лопатками. У розробленій конструкції відсутність центрального диска в межлопаточном каналі сприяє вільному прольоту твердих частинок на протилежну сторону, де вони гальмуються зустрічним потоком. Це призводить до досить рівномірному розподілу часток по поверхні лопатки.

Зникає локальність, знос стає значно рівномірніше і тільки за рахунок цього інтенсивність зношування знижується в 2-3 рази. Крім того, лопатки захищені від зношування зміни футеровки. Розроблена машина дозволить отримати споживачам значний економічний ефект за рахунок подовження в 2-3 рази міжремонтного періоду, що дозволить скоротити витрати на ремонт, і багаторазового підвищення довговічності основної конструкції, що дозволить істотно збільшити продуктивність.