ТОВ «Стіл Ворк»
we are experts in welding
Колективний член Академії гірничих наук України
Головна » Новини » Молодь наше майбутне

Молодь наше майбутне

23 квітня 2019 року в навчально-виховному комплексі підготовки поліцейських Донецького юридичного інституту МВС України , відбувся захід присвячений «Дню кар’єри ЄС в Україні», який проходить в рамках проекту «Інформаційна підтримка молодіжних Мереж ЄС в Україні». 

Метою заходу було ознайомлення та поширення інформації про шляхи професійного зростання та кар’єрні можливості для молоді в контексті європейської інтеграції України.

Учасники заходу мали можливість ознайомитися з  локаціями представленими на «Ярмарку професій» Дня кар’єри ЄС, де були представлені різні галузі діяльності міста Кривого Рогу та які на сьогодні є найбільш актуальними галузями діяльності як в Україні так і Європі.

Свою діяльність у сфері захисту промислового обладнання представила і компанія Стіл Ворк, як найбільшого виробника біметалла SWIP® в Україні. Діяльність компанії повязана з великою кількість технологічних процесів, завдяки злагодженій роботі всіх співробітників, від генерального директора до прибиральника службових приміщень, компанія працює як «часовий механізм» - точно і без затримок.  В компанії працює велика кількість професіоналів, які люблять свою професію , яку колись  для себе обрали.

Захід продовжився панельною дискусією «Найкращі професії майбутнього: чому варто інвестувати прямо зараз» під час якої учасники заходу серед яких були студенти, курсанти та учні закладів освіти Кривого Рогу обговорювали найактуальніші питання щодо обрання майбутньої професії сучасної молоді.