ТОВ «Стіл Ворк»
we are experts in welding
Колективний член Академії гірничих наук України
Головна » Музей

Музей

Міжнародний музей зварювання та споріднених технологій

ТОВ "Стіл Ворк" є наступником і послідовником традицій вітчизняної науки, активним провідником і популяризатором прогресивних методів зварювального та металургійного виробництва. Пріоритетний напрямок нашої компанії - пропаганда науково-технічних знань, просвітницька діяльність, збереження пам'яток історії і техніки.

На сьогодні, за підтримки Інституту електрозварювання ім. Є.О.Патона Національної Академії Наук України, колектив "Стіл Ворк" проводить підготовчу роботу по створенню першого у світі Міжнародного музею зварювання і споріднених технологій.

Восени 2012 року був підписаний протокол між Інститутом електрозварювання ім. Є.О.Патона та ТОВ "Стіл Ворк", про наміри щодо створення Музею в місті Кривий Ріг. Мета проекту - ретроспективний показ всесвітньо-історичного розвитку зварювального справи в етапах: ручна праця - наука - техніка - технології. Паралельно вирішується завдання - показати зварювання, як технологічний процес нероз'ємного з'єднання металевих і неметалевих матеріалів у різних умовах і середовищах, включаючи космічний простір і світовий океан. Унікальним є електричне зварювання м'яких живих тканин, що відкриває нові можливості хірургічних технологій в сучасній медицині.

На базі музею планується створити центр навчання та підвищення кваліфікації фахівців, демонстраційний зал з технічними тренажерами, виставковий і лекційний зали для проведення конференцій та семінарів, національних та міжнародних виставок.

Музей розглядається як планово і перспективно розвиваюча структура, фонди та експозиція якої постійно поповнюються та удосконалюються. По мірі розвитку проекту передбачається регулярно інформувати відвідувачів сайту про проведені заходи та результати діяльності.

Будемо вдячні за підтримку і допомогу в розвитку важливого починання не тільки для України, а й усього світового зварювального виробництва.

Щиро Ваші,

Академік НАН України, доктор технічних наук Л.М.Лобанов і

засновник музею А.І.Панфілов.