ТОВ «Стіл Ворк»
we are experts in welding
Колективний член Академії гірничих наук України
Головна » Новини » Науково - практична конференція "Кривбас-реалії євроінтеграції. Вихід з кризи."

Науково - практична конференція "Кривбас-реалії євроінтеграції. Вихід з кризи."

11 березня 2016 року в приміщенні ДВНЗ "Криворізький національний університет" (КНУ) в актовій залі, відбулася громадська науково - практична конференція на тему :"Кривбас - реалії евроінтеграції. Вихід з кризи", присвячена Всесвітньому дню прав споживачів. Організаторами конференції були: ВГО " Союз споживачів України" , Міжнародна академія стандартизації, Академія гірничих наук України, Координаційна рада "Кривий Ріг - рідне місто".

На конференції обговорювалися таки теми:

1. Шляхи подолання проблем, що виникли останнім часом у звязку з підписанням Угоди про Асоціацію України з ЄС, змінами в чинному законодавстві та інших нормативних актах щодо технічного регулювання (метрологія, стандартизація, акредитація, оцінка відповідності, управління якістю) для еспортерів, імпортерів, а також на внутрішньому рнку. и вирішення їх на регіональному та місцевому рівнях.

2. Вирішення проблем безпеки товарів, робіт, послуг, продуктів харчування, води, медикаментів тощо.

3. Обговорення питань щодо посилення значення і відповідальності органів місцевого самоврядування в контексті підвищення безпеки та якості життя громадян міста, налагодження ефективної співпраці органів місцевого самоврядування з науковцями, виробниками та інститутами громадянського суспільства, підвищення рівнязайнятості та доходів мешканців Кривбасу.

Серед доповідачів та виступаючих були представники Інститутів громадянського суспільства, навчальних закладів, промислових підприємств, підприємницьких та бізнесових організацій та багато інших, а також компанія "Стіл Ворк". Директор Кондратюк Володимир миколайович віступив з доповіддю на тему: "Перший досвід співробітництва з європейськими компаніями", визначивши переваги та труднощі такого співробітництва.

За підсумком конференції була прийнята Резолюція громадської науково - практичної конференції "Кривбас- реалії євроінтеграції. Вихід з кризи", в якій були винесені пропозиції Кабінету Міністрів україни, Міністрерству економічного розвитку та торгівлі, Криворізькій міській Раді, промисловим підприємствам та іншим.