ТОВ «Стіл Ворк»
we are experts in welding
Колективний член Академії гірничих наук України
Головна » Новини » СПОНСОРСЬКИЙ ПОДАРУНОК ВІД КОМПАНІЇ СТІЛ ВОРК

СПОНСОРСЬКИЙ ПОДАРУНОК ВІД КОМПАНІЇ СТІЛ ВОРК

ДНІПРОДЗЕРЖИНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ і Криворізького гірничо-електромеханічний технікум 1 вересня 2014 отримали в якості спонсорської допомоги від компанії «СТІЛ ВОРК» зварювальний апарат КІГ, зварений дріт і металеві зразки для зварювання.

Компанія «СТІЛ ВОРК» є організацією в сфері розробки та впровадження нових нестандартних технологій з ремонту устаткування гірничо-металургійного комплексу України методом зварювання і наплавлення. Тому кваліфіковані фахівці дуже затребувані на підприємстві «СТІЛ ВОРК», а для студентів дуже важливі практичні заняття, що допомагають в освоєнні професії технолога і зварювальника.

Участь компанії у вигляді спонсорської допомоги, дозволить підготувати більш кваліфікованих фахівців зварювального виробництва, щоб результат їх знань і навичок порадував не тільки викладачів, а й оцінив керівний склад підприємств, на яких будуть трудитися випускники.

Директор компанії «СТІЛ ВОРК» привітав студентів з Днем знань і обговорив з керівництвом навчальних закладів питання взаємного співробітництва у сфері підготовки та працевлаштування кваліфікованих кадрів.