ТОВ «Стіл Ворк»
we are experts in welding
Колективний член Академії гірничих наук України
Головна » Новини » ВИРОБНИЦТВО ПЕРШОГО ЗВАРНОГО ЕКСГАУСТЕРА

ВИРОБНИЦТВО ПЕРШОГО ЗВАРНОГО ЕКСГАУСТЕРА

Одним із основних напрямків діяльності компанії Стил Ворк є проектування, виробництво, обслуговування і ремонт тягодутьевих машин. Одна з унікальних розробок компанії СТІЛ ВОРК для агломераційного виробництва - це зварні ексгаустери.
В липні місяці 2014 компанія СТІЛ ВОРК виготовила ПЕРШИЙ зварний ексгаустер.
Слід зазначити, що для заміни або ремонту клепаних ексгаустерів необхідно зупиняти виробничу лінію на період від кількох годин до кількох діб, що впливає на продуктивність агломераційного, мартенівського або конверторного процесу.
Для заміни морально застарілих конструкцій нагнітачів Н-7500 і Н-6500, компанією СТІЛ ВОРК розроблена зварна конструкція цієї машини з центральним зубчастим диском і лопатками, захищеними від зносу змінними накладками. Відсутність центрального диска на шляху пилового потоку, що надходить з протилежних сторін, призводить до його досить рівномірному розподілу над  поверхнею, що зношується. В результаті досягається набагато більш рівномірний знос робочих поверхонь і, відповідно, більша довговічність.
В оцінці міцності, виборі матеріалів, розробці технології зварювальних робіт взяли безпосередню участь наукові спеціалісти Інституту електрозварювання ім. Є.О.Патона НАН України.

Переваги використання зварного нагнітача виробництва Стил Ворк:
1. Центральний диск має зубчасту форму, що виключає його знос.
2. Газоабразивні потоки рухаються назустріч один одному і частково врівноважуються, зменшуючи знос накладок в 2,5-4 рази (залежно від крупності пилу).
3. Наявність змінних біметалевих накладок не вимагає заміни лопаток і центрального диска, відпадає необхідність у розбиранні (порушення цілісності!) Робочого колеса.
4. Наявність змінних накладок з біметалевих листів SWIP® дозволяє як мінімум в 4 рази збільшити міжремонтний період.
5. Розроблена конструкція нагнітача дозволяє як мінімум в 4 рази зменшити кількість ремонтів.
6. Розроблена конструкція нагнітача дозволяє як мінімум в 4 рази зменшити ймовірність травмування людей під час ремонтів, пов'язану з виконанням робіт підвищеної небезпеки.